top_lefttop_midtop_right
Ziņas
1309247662005637400.jpg

Konkurss par skaistāko bibliotēkas bildi "Es mīlu tavu foto"

28.06.2011

Pašvaldību publisko bibliotēku attīstības projekts „Trešais tēva dēls” sadarbībā ar FotoAkadēmiju, lielāko privāto fotoskolu Baltijā, izsludina fotogrāfiju konkursu par skaistāko bibliotēkas bildi.

Ja Tu:
  • nevari iedomāties savu dzīvi bez bibliotēkas,
  • lepojies ar savu bibliotēku un esi savas pilsētas vai pagasta patriots,
  • mīli fotografēt un esi gatavs pieņemt izaicinājumu uzņem savas bibliotēkas foto un piedalīties konkursā par kādu no balvām sev vai savai bibliotēkai,

tad konkurss ir domāts tieši tev!

Kaut arī sagaidām aktīvu jauniešu iesaistīšanos, konkursā var piedalīties ikviens, kas jūtas jauns un ir kādas publiskās bibliotēkas apmeklētājs.


Konkursa mērķis

iegūt fotoattēlu, kas vislabāk raksturo konkrēto publisko bibliotēku un var tikt publicēts bibliotēkas profilā portālā bibliotēka.lv kā vispiemērotākais imidža foto jeb bibliotēkas vizītkarte.Konkursa norise

  • Fotografē bibliotēku līdz 7.jūlijam.
  • Savus labākos bibliotēkas fotoattēlus iesniedz elektroniskā formātā savā bibliotēkā līdz 8.jūlijam.
  • Bildes par Valmieras integrēto bibliotēku sūtīt uz e-pastu: biblioteka.info@vcb.valmiera.lv. Neaizmirsti norādīt savu vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju!

  • Iesniegtās bildes tiks izvērtētas un izvēlēti 3 labākie viena vai dažādu autoru uzņēmumi, ko līdz 12.jūlijam iesūtīsim dalībai konkursa finālā.  
  • Pašvaldību publisko bibliotēku attīstības projekta „Trešais tēva dēls” žūrija līdz 16.jūlijam paziņo konkursarezultātus.


Par balvām

GRAND PRIX - galvenajā balvā viena no bibliotēkām saņems iespēju organizēt vienas dienas semināru-plenēru pieredzējušā foto meistara Māra Kundziņa vadībā.

5 bibliotēkas (pa vienai no Kurzemes, Latgales, Rīgas/Pierīgas, Vidzemes un Zemgales reģioniem) saņems iespēju bibliotēkā organizēt 1-dienas semināru-plenēru fotomākslinieka Daiņa Matisona vadībā.
Labākās fotogrāfijas autors saņems FotoAkadēmijas speciālo balvu – apmaksātu fotokursu (pēc savas izvēles) 150 LVL vērtībā FotoAakadēmijā vai KinoAkadēmijā.
25 fotogrāfiju autori saņems veicināšanas balvas no „Trešā tēva dēla”. 

Kā sagatavot digitālos fotoattēlus iesūtīšanai konkursam.

5 padomi jaunajiem fotogrāfiem.

 
Aptauja

Vai izmantojat iespēju Valmieras integrētās bibliotēkas 1. stāvā saņemt čeku ar izsniegto grāmatu sarakstu un nodošanas termiņu (var atzīmēt vairākus variantus)

Nezināju par šādu iespēju

Izmantoju, tas ir ērti

Neizmantoju, man to nevajag

Man tas nav vajadzīgs, jo izmantoju attālināto pieeju savam bibliotēkas kontam

Iespējams pamēģināšu

Balsis: 97

Kalendārs
 <          jūnijs 2018          > 
P O T C P S S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
gramatu klubs gramatu klubs banner_lv iespejukarte
 
  VALMIERAS INTEGRĒTĀ BIBLIOTĒKA
Visas autortiesības aizsargātas
2018
Pēdējās izmaiņas veiktas 28.05.2014
xwifilogo logoedbbllogo