top_lefttop_midtop_right
Ziņas
1331299403057960500.jpg

Palikt Latvijā vai braukt prom pēc vidusskolas beigšanas? Uzzini, startējot jauniešu uzņēmējdarbības sacensībās „Izaugsmes Forums 2012”!

07.03.2012

Otrdien, 27.martā Valmierā norisināsies apmācību posms jauniešu uzņēmējdarbības sacensībām, kas noslēgsies ar biznesa plāna radīšanu.

No visas Latvijas pieteikušies vairāki simti jauniešu, kas tiek iekļauti otrajā sacensību kārtā un aicināti uz apmācībām savās pilsētās. Apmācības Valmierā notiek 27.martā Valmieras integrētajā bibliotēkā, Cēsu ielā 4 no plkst. 9:00 līdz 16:3. Apmācību mērķis ir sagatavot skolēnus veiksmīgam startam pusfinālā, sniedzot ieskatu gan biznesa ideju izstrādē un finanšu plānošanā, gan radīto ideju aizsardzībā.

Apmācībās ietverto komandu sarakstu meklēt www.draugiem.lv/izaugsmesforums/, kur vienlaicīgi var arī adresēt papildus jautājumus par apmācībām. Vēl ir iespējams pieteikties uz papildvietām apmācībās, rakstot uz info@izaugsmeskvartals.lv .

Atgādinām, ka aprīļa sākumā katra posma pilsētā tiks rīkots sešu stundu pusfināls, kad jauniešu komandām būs jau jāprezentē savas biznesa idejas. Savukārt, „Izaugsmes Foruma” fināls notiks 10.-11. maijā, Rīgā viesnīcā „Tallink Hotel Riga”. Sacensību fināla uzdevums būs 24 h laikā izstrādāt ekonomiski pamatotu biznesa plānu savas idejas realizācijai, klātesot dažādu nozaru ekspertiem un biznesa konsultantiem. Paralēli viņi varēs saņemt arī dažādu uzņēmējdarbības ekspertu konsultācijas. Finālistus vērtēs dažādi pieaicināti uzņēmēji, investori un pārstāvji no Rīgas pašvaldības.

Pasākuma galvenā balva ir bezmaksas studijas Rīgas Stradiņa universitātē pirmajā semestrī, grants biznesa uzsākšanai vai attīstībai, kā arī brauciens uz Stokholmu ar prāmi “Tallink”. Galveno balvu iegūst veiksmīgākā un realizēšanā potenciālākā biznesa ideja.

Laikā, kad Latvijas vidusskolēni pēc skolas beigšanas nereti izvēlas studēt vai strādāt ārzemēs, foruma rīkotāji vēlas dot iespēju jauniešiem izprast biznesa uzsākšanas iespējas Latvijā. “Izaugsmes Forums” ir komandu sacensība vidusskolēniem par labāko jauno biznesa ideju vai esoša produkta pilnveidi. Konkursa mērķis ir veicināt jauniešu uzņēmējspējas un interesi par uzņēmējdarbību, rezultātā radot konkrētas idejas biznesa uzsākšanai kādā no Latvijas reģioniem.

Dalībai forumā var pieteikties komandas, kuru sastāvā ir 3-4 vidusskolēni, neatkarīgi no pilsētas un skolas. Konkursa nolikums „Izaugsmes kvartāls” mājas lapā sadaļā „Gribu augt” – www.izaugsmeskvartals.lv.

„Izaugsmes Forums” ir NVO, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK), pašvaldību, uzņēmēju un jauniešu sadarbības projekts. 2012.gads ir pirmais „Izaugsmes Foruma” gads, kuru jau atbalstījusi LTRK, EuropeDirect informācijas centri, Rīgas Stradiņa universitāte, „Tallink Latvija”, foruma patrons, uzņēmuma „Primekss” valdes priekšsēdētājs Jānis Ošlejs, kā arī visu septiņu pilsētu pašvaldības un skolas.

Papildus informācija:
Ieva Vīksna
Biedrība “Avantis”
“Izaugsmes Foruma” koordinatore
Mob. tālr: 26533156,
E-pasts: ieva.viksna@gmail.com  

 
Aptauja

Vai izmantojat iespēju Valmieras integrētās bibliotēkas 1. stāvā saņemt čeku ar izsniegto grāmatu sarakstu un nodošanas termiņu (var atzīmēt vairākus variantus)

Nezināju par šādu iespēju

Izmantoju, tas ir ērti

Neizmantoju, man to nevajag

Man tas nav vajadzīgs, jo izmantoju attālināto pieeju savam bibliotēkas kontam

Iespējams pamēģināšu

Balsis: 97

Kalendārs
 <          maijs 2018          > 
P O T C P S S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
gramatu klubs gramatu klubs banner_lv iespejukarte
 
  VALMIERAS INTEGRĒTĀ BIBLIOTĒKA
Visas autortiesības aizsargātas
2018
Pēdējās izmaiņas veiktas 28.05.2014
xwifilogo logoedbbllogo