top_lefttop_midtop_right
Ziņas

Balso par interesantāko „LATVIJAS KULTŪRVIDES TAKU” !

28.03.2012

E-prasmju nedēļas ietvaros, kura norit laikā no 26.-30. martam, portāls letonika.lv  aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju novērtēt projektu konkursa „LATVIJAS KULTŪRVIDES TAKAS”  dalībnieku paveikto, nobalsojot par interesantāko un skaistāko Latvijas TAKU.

Balso par interesantāko Latvijas kultūrvides TAKU”: http://www.letonika.lv/takas

No visas Latvijas kopumā saņemti 360 aizraujoši stāsti par Latviju.

Balsošana noritēs laikā no 26. marta līdz 19. aprīlim. Publiskās balsošanas rezultāti tiks apkopoti un summēti ar projekta - Latvijas kultūrvides TAKAS organizatoru - žūrijas vērtējumu. Uzvarētāji tiks paziņoti 26. aprīlī 3TD organizētajā Bibliotēku pārstāvniecības dienas interneta tiešraides pasākumā. Uzvarētāji tiks aicināti uz LR1 Kultūras Rondo studiju, lai pastāstītu par sevi un savu TAKU.

Projekta izsludinātāju balvu fonds paredz, ka:
1. Pirmajiem trīs absolūti labākajiem TAKU autoriem, par kuriem būs nobalsots visvairāk, tiks piešķirta skaista un noderīgā Tildes zibatmiņa, kā arī letonika.lv 1 gada abonements.
2. Labākajam katra reģiona TAKU autoram, par kuru būs nobalsots visvairāk, tiks piešķirts Tildes Birojs 2011 mājas versija.
3. Otrās un 3. vietas  ieguvēji no katra reģiona saņems suvenīrbalvas no publisko bibliotēku attīstības projekta „Trešais tēva dēls” un valsts aģentūras „Kultūras informācijas sistēmas”.
4. Katram TAKU dalībniekam tiks piešķirtas pateicības balviņas no sabiedrības Tilde un v/a „Kultūras informācijas sistēmas”, kā arī letonika.lv 1 gada abonements.

Projektu „Latvijas kultūrvides TAKAS” letonika.lv izsludināja 2011. gadā, pateicoties Latvijas Kultūrkapitāla fonda atbalstam Kurzemes, Vidzemes un Zemgales reģionos. Projekta norisi Latgales reģionā atbalsta projekts „Trešais tēva dēls”. Visu aizvadīto gadu, līdz pat 2012. gada martam, Latvijas iedzīvotāji iesūtīja stāstus, fotogrāfijas, video un audio stāstus, teikas un vēsturiskus faktus par sev tuvo Latviju. Tāds arī ir šī projekta mērķis, atspoguļot personisku skatījumu uz Latviju, kurā dzīvojam.
TAKU iesūtīšana un publicēšana netiek pārtraukta, un jauni dalībnieki joprojām tiek gaidīti.

Konkursa nolikums un pieteikuma veidlapas: organizatora www.letonika.lv mājas lapā.
Projekta Dalībnieku pieteikumu iesniegšana. Projektu pieteikumi jāsūta uz e-pastu letonika@tilde.lv.
Portāls letonika.lv ir plaši lietots uzziņu resurss internetā, kurš sniedz uzticamu informāciju par Latviju. Ar savu dalību projektā, ikviens var kļūt par šī portāla satura veidotāju un vērtīgu tā sastāvdaļu.

Informāciju sagatavoja:
Baiba Altena / SIA Tilde / Projekta „Kultūrvides TAKAS” vadītāja
Tālr. 67605001, e-pasts: baiba.altena@tilde.lv


 
Aptauja

Vai izmantojat iespēju Valmieras integrētās bibliotēkas 1. stāvā saņemt čeku ar izsniegto grāmatu sarakstu un nodošanas termiņu (var atzīmēt vairākus variantus)

Nezināju par šādu iespēju

Izmantoju, tas ir ērti

Neizmantoju, man to nevajag

Man tas nav vajadzīgs, jo izmantoju attālināto pieeju savam bibliotēkas kontam

Iespējams pamēģināšu

Balsis: 97

Kalendārs
 <          jūnijs 2018          > 
P O T C P S S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
gramatu klubs gramatu klubs banner_lv iespejukarte
 
  VALMIERAS INTEGRĒTĀ BIBLIOTĒKA
Visas autortiesības aizsargātas
2018
Pēdējās izmaiņas veiktas 28.05.2014
xwifilogo logoedbbllogo