top_lefttop_midtop_right
Ziņas

Iepazīsti JCI

17.04.2012

18. aprīlī plkst. 17.00 Valmieras integrētās bibliotēkas telpās notiks seminārs "Iepazīsti JCI" (Junior Chamber International).

Semināra vadītāji:

Kristīne Saldūksne - JCI Latvija 2012. gada atbildīgā vice prezidente,
Uģis Krūmiņš - JCI Latvija 2012.g gada apmācību institūta vadītājs.

Seminārs par JCI Latvija un to, kādas iespējas paveras kļūstot par organizācijas biedru.
 
JCI ir starptautiska bezpeļņas organizācija, kas apvieno vairāk kā 160 000 jaunus, aktīvus cilvēkus vecumā no 18 līdz 40 gadiem vairāk kā 100 pasaules valstīs. JCI biedrus vieno ticība, ka, lai veiktu pozitīvas pārmaiņas sabiedrībā, mums jāpilnveido sevi un sabiedrību sev apkārt. Vairāk: www.jci.lv.

JCI Latvia redzamākie projekti:

    * Ieelpa - www.ieelpa.lv
    * Uzrāviens – www.uzraviens.lv
    * GoBeyond - http://www.gobeyond.cc/
 

Organizācijas biedri ir cilvēki, kam rūp savas valsts un iedzīvotāju nākotne. Tie ir aktīvi pilsoņi, kas ir gatavi iesaistīties un veidot pozitīvas pārmaiņas.
Mūsu biedri ir profesionāļi, kas pārstāv dažādas nozares un uzņēmumus – finanšu, informācijas tehnoloģiju, juridisko, tūrisma un tirdzniecības uzņēmumus, kā arī darbojas valsts pārvaldē. JCI Latvia apvieno sevī sešas nodaļas, no kurām trīs atrodas Rīgā, pa vienai Jelgavā, Cēsīs un Liepājā.
Pasaulē JCI (Junior Chamber International) sauc par iespēju organizāciju. Vairums JCI biedru izvēlas tās iespējas, kas tiem ir visvairāk nepieciešamas un tajās arī darbojas, pilnveidojot sevi. JCI ir viena no organizācijām, kas atbalsta filozofiju  - “mācīties darot”. Ideja ir nevis skatīties, ko organizācija var dot Tev, bet gan ko Tu vari darīt sevis un apkārt esošās vides labā, izmantojot tās iespējas, ko sniedz organizācija.
Biznesa attīstības iespējas – organizācijas biedru starpā ir iespējas satikt jaunus domubiedrus, sadarbības un biznesa partnerus, doties biznesa vizītēs un atbalstīt citu valstu biznesa cilvēkus, gūt pieredzi un attīstīt jaunas biznesa idejas. Ņemot vērā organizācijas starptautisko raksturu, JCI biedriem ir unikālas iespējas attīstīt un veicināt savas biznesa idejas ne tikai starp savas nodaļas vai valsts biedriem, bet arī starptautiskā līmenī. Viens no JCI Latvia stratēģiskajiem mērķiem ir ietekme biznesa vidū un daudzi organizācijas projekti tiek realizēti cieši sadarbojoties ar biznesa pārstāvjiem, tādejādi dodot ieguldījumu ekonomikas un sabiedrības attīstībā.
Personiskās attīstības iespējas - dalība semināros, projektos un sabiedrības attīstībā sniedz iespēju apgūt jaunas iemaņas un pilnveidot pašam sevi. Semināri, kurus organizē un vada gan profesionāļi, gan arī JCI biedri, veicina dalībnieku komunikācijas un prezentācijas spējas, izglīto runas mākslā, pilnveido līderim nepieciešamās īpašības.
Sabiedriskās darbības iespējas – to rada dalība labdarības un sabiedrību izglītojošos projektos. Šī iespēju sfēra atļauj biedram strādāt ar sabiedrību un tās labā. Biedri izpēta sabiedrības vajadzības un organizē projektus, lai tās apmierinātu. Tā ir iespēja satikt sabiedrībā ievērojamus cilvēkus, iepazīt daudzus, ar kuriem citā veidā nekad nesaskartos, taču galvenais - tā ir iespēja veicināt apkārtējās vides uzlabošanu un palīdzēt līdzcilvēkiem. 
Starptautiskās iespējas – Ik gadu organizācijas ietvaros tiek rīkoti plaša mēroga pasākumi – reģionu konferences un pasaules kongress, kuros notiek daudz lielisku semināri, izklaides pasākumu un lietišķu tikšanos. Katrā no šīm sfērām tiek veikti dažādi projekti. JCI biedri, strādājot un piedaloties šajos projektos, izmanot to iespējas sevis attīstībai.
JCI piedāvā otras karjeras iespējas, kas veicina personīgo izaugsmi un pilnveido līderības, vadības potenciālu. Savu karjeru ar šīs organizācijas opalīdzību ir uzsākuši tādi cilvēki kā Kofi Annan – ANO Ģenerālsekretārs, Žaks Širaks – Francijas prezidents, Džordžs Bušs – ASV 41.prezidents, Bils Klintons – ASV 42.prezidents, Taro Aso – Japānas finansu ministrs, Joširo Mori – Japānas premjerministrs utt.
JCI Latvia redzamākie projekti:

Kādēļ kļūt par JCI biedru?
·         Lai veidotu pārmaiņas sabiedrībā;
·         Lai mācītos un attīstītos, iesaistoties dažādās aktivitātēs;
·         Lai pilnveidot vadības, līderības spējas;
·         Lai paplašinātu vietēju un starptautisku kontaktu loku;
·         Lai labi pavadītu laiku un iepazītu jaunus cilvēkus;
·         Lai veidotu trenera karjeru un piedalītos starptautiskos publiskās runas un debašu turnīros;
·         Lai sastaptu draugus, biznesa partnerus;
·         Lai gūtu jaunas biznesa idejas
 
Frāzes, ko par JCI ir teikuši cilvēki:
„JCI ir vieta, kur rodasVEIKSMĪGI cilvēki!”
„JCI – tas ir RADOŠUMA INKUBATORS”
 
Informāciju sagatavoja:
Silva Dolmane
Nacionālā Prezidente 2012: +371 26323025; +371 28393890
E-pasts: silva.dolmane@jci.lv ; skype: silvene
JCI Latvia

 
Aptauja

Vai izmantojat iespēju Valmieras integrētās bibliotēkas 1. stāvā saņemt čeku ar izsniegto grāmatu sarakstu un nodošanas termiņu (var atzīmēt vairākus variantus)

Nezināju par šādu iespēju

Izmantoju, tas ir ērti

Neizmantoju, man to nevajag

Man tas nav vajadzīgs, jo izmantoju attālināto pieeju savam bibliotēkas kontam

Iespējams pamēģināšu

Balsis: 97

Kalendārs
 <          jūnijs 2018          > 
P O T C P S S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
gramatu klubs gramatu klubs banner_lv iespejukarte
 
  VALMIERAS INTEGRĒTĀ BIBLIOTĒKA
Visas autortiesības aizsargātas
2018
Pēdējās izmaiņas veiktas 28.05.2014
xwifilogo logoedbbllogo