top_lefttop_midtop_right
Ziņas
1356000762092971400.jpg

Konkurss - spēle „ Rādi, zini, mini! „ ir sācies !

20.12.2012

Pirmās sacensības konkursā „Rādi, zini, mini!” Valmieras integrētās bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā ir notikušas. Pasākumā piedalījās trīs piektās klases no trim skolām: Valmieras 5.viduskolas, Viestura vidusskolas un Valmieras Pārgaujas sākumskolas.

Sākoties pasākumam, valda neliels satraukums – kā veiksies spēles dalībniekiem, kā žūrijai, vai TIKS AIZSĀKTS INTERESANTS PASĀKUMU CIKLS?  Bet spēle rit jautri un interesanti, starp klašu kolektīviem jūtams arī sacensību gars, kas uztur  spraigu pasākuma gaitu. Patīkami vērot, cik dažādos veidos klašu kolektīvi izvēlējušies prezentēt savas populārākās grāmatas – pa bibliotēku rosās gan Nekrietnais Alfrēds, gan daļa ņo „Trakās klases”, pats Robinsons Krūzo un - kur nu bez Grega! Pavisam iespējams iepazīties ar 9 grāmatām. Prieks, ka prezentētās grāmatas atpazīst ne tikai paši priekšnesumu veidotāji, bet arī konkurenti, tādējādi saņemot papildpunktus savai komandai.


Šajā pasākumā visgrūtāk, iespējams, klājās žūrijai, bet tā savus pienākumus spēja veikt godam un rezultāti tika paziņoti – par uzvarētāju šajā spēlē kļūst Viestura vidusskolas 5b.klase (skolotāja A.Upīte). Otro vietu dala Valmieras 5.vidusskolas 5a (skolotāja L.Kliesmete) un Pārgaujas sākumskolas 5.a (Dz. Indriksone) klase. Par radošu un interesantu sniegumu žūrijas specbalvu saņēma Ričards Štibe.
Noslēgumā, uz vadītājas jautājumu-Vai ieteiktu šādā konkursā – spēlē piedalīties arī citiem klašu kolektīviem? – atbilde bija vienbalsīgs –Jā !, jo bija interesanti !


Tiem, kas vēl tikai gatavojas piedalīties šādās sacensībā, piedāvājam vēlreiz ieskatīties konkursa-spēles nosacījumos:

„RĀDI, ZINI, MINI!”
Spēle – konkurss

Ieteicamais dalībnieku vecums – 4. klašu skolēni.

Spēlē piedalās 2 klases – (ieteicams) vienlaicīgi no divām skolām. (Pretinieku komandas uzaicināšana sadarbībā ar bibliotēkas bērnu apkalpošanas nodaļu).
Katra klase izvēlas 3 grāmatas, izveidojot 3 grupas, sagatavo īsu (līdz 5 min. katrai grām.), atraktīvu grāmatu prezentāciju.
Pasākuma laikā bibliotēkā pārējie dalībnieki un bibliotēkas izveidotā žūrija aizpilda vērtējuma anketas, tādējādi klasei par priekšnesumiem piešķirot punktus.
Vērtēts tiek : snieguma kvalitāte, atraktivitāte, rekvizītu un tērpu izmantošana, vai priekšnesumā bija grāmatas atpazīstamības iespēja.
Punktu saņem arī pretējā komanda, kura uzmin grāmatu, no kuras fragments tiek prezentēts.


Spēlē aicinātas iesaistīties visas skolas, iepriekš saskaņojot pasākuma norises laikus bibliotēkā.
Konkursa norises laiks – viss mācību gads. Mācību gada beigās sasummējot klašu nopelnītos punktus, sacenšas labākās klases un tiek noteikta skola – uzvarētāja.

KONTAKTINFORMĀCIJA SADARBĪBAI – 64222512,  29561880


 
Aptauja

Vai izmantojat iespēju Valmieras integrētās bibliotēkas 1. stāvā saņemt čeku ar izsniegto grāmatu sarakstu un nodošanas termiņu (var atzīmēt vairākus variantus)

Nezināju par šādu iespēju

Izmantoju, tas ir ērti

Neizmantoju, man to nevajag

Man tas nav vajadzīgs, jo izmantoju attālināto pieeju savam bibliotēkas kontam

Iespējams pamēģināšu

Balsis: 97

Kalendārs
 <          maijs 2018          > 
P O T C P S S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
gramatu klubs gramatu klubs banner_lv iespejukarte
 
  VALMIERAS INTEGRĒTĀ BIBLIOTĒKA
Visas autortiesības aizsargātas
2018
Pēdējās izmaiņas veiktas 28.05.2014
xwifilogo logoedbbllogo