top_lefttop_midtop_right
Ziņas
1211880064002889300.jpg

"Trešā tēva dēla balvas" laureāti

19.05.2008

18. maijā, godinot bibliotēku un pašvaldību veiksmīgo sadarbību publisko bibliotēku attīstības projekta ietvaros, Dailes teātrī tika pasniegta „Trešā tēva dēla balva".

„Trešā tēva dēla balva" tika piešķirta trīs nominācijās. Balvas par veiksmīgāko rajona galvenās bibliotēkas sadarbību ar pašvaldībām saņēma Ventspils bibliotēka un Ventspils pilsētas dome, Bauskas centrālā bibliotēka un Bauskas pilsētas dome, Preiļu galvenā bibliotēka un Preiļu novada padome, Valmieras bibliotēka un Valmieras pilsētas dome, Salaspils novada bibliotēka un Salaspils novada dome.

Par veiksmīgāko pilsētas vai novada bibliotēkas sadarbību ar vietējo pašvaldību balvu saņēma Saldus pilsētas bibliotēka un Saldus pilsētas dome, Auces pilsētas bibliotēka un Auces pilsētas dome, Latgales centrālā bibliotēka un Daugavpils pilsētas dome, Staiceles pilsētas bibliotēka un Staiceles pilsētas dome, Saulkrastu pilsētas bibliotēka un Saulkrastu pilsētas dome.

Bet par veiksmīgāko pagasta bibliotēkas sadarbību ar vietējo pašvaldību „Trešā tēva dēla balvu" balvu pasniedza Kabiles pagasta bibliotēkai un Kabiles pagasta padomei, Zaļenieku bibliotēkai un Zaļenieku pagasta padomei, Medumu pagasta bibliotēkai un Medumu pagasta padomei, Priekuļu pagasta bibliotēkai un Priekuļu pagasta padomei, Rīgas Centrālās bibliotēkas filiālbibliotēkai "Vidzeme" un Rīgas domei.

Balvas pretendenti tika vērtēti pēc tādiem kritērijiem kā vispārējā sadarbība starp pašvaldību un bibliotēku, pašvaldības ieguldījums bibliotēkas infrastruktūras sakārtošanā, bibliotēkas pieejamības veicināšanā un bibliotēkas personāla attīstībā, bibliotēkas spēja kalpot par socializācijas centru, pašvaldības informācijas pieejamība vietējā bibliotēkā un bibliotēkas publicitātes veicināšana.

Pasākumu ar savu klātbūtni pagodināja Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrs Edgars Zalāns, LR Kultūras ministrijas parlamentārais sekretārs Andrejs Radzēvičs, Microsoft Latvia vadītājs Sandis Kolomenskis, bet apsveikuma vārdus sūtīja Valsts Prezidents Valdis Zatlers un Bila & Melindas Geitsu fonda pārstāve Džesika Dora.

Latvijas pašvaldību publisko bibliotēku attīstības projektu „Trešais tēva dēls", kura finansējumu veido Bila & Melindas Geitsu fonds, Latvijas valsts un korporācijas Microsoft programmatūras ziedojums, koordinē Kultūras ministrijas valsts aģentūra Kultūras informācijas sistēmas. Fonda ziedojums ir 16,2 miljoni USD, Latvijas valsts ieguldījums - 21,2 miljoni USD, korporācijas Microsoft ziedojums - 8,9 miljoni USD. Projektu īsteno 874 pašvaldību publiskās bibliotēkas sadarbībā ar visām Latvijas pašvaldībām

 
Aptauja

Vai izmantojat iespēju Valmieras integrētās bibliotēkas 1. stāvā saņemt čeku ar izsniegto grāmatu sarakstu un nodošanas termiņu (var atzīmēt vairākus variantus)

Nezināju par šādu iespēju

Izmantoju, tas ir ērti

Neizmantoju, man to nevajag

Man tas nav vajadzīgs, jo izmantoju attālināto pieeju savam bibliotēkas kontam

Iespējams pamēģināšu

Balsis: 97

Kalendārs
 <          maijs 2018          > 
P O T C P S S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
gramatu klubs gramatu klubs banner_lv iespejukarte
 
  VALMIERAS INTEGRĒTĀ BIBLIOTĒKA
Visas autortiesības aizsargātas
2018
Pēdējās izmaiņas veiktas 28.05.2014
xwifilogo logoedbbllogo