top_lefttop_midtop_right
Ziņas

Mājīga bibliotēka! Bibliotēka kā mājas - Kas ir tās noslēpums?

15.10.2010

„Trešais tēva dēls” ir nolēmis noskaidrot, kas raksturo šādu mājīgu bibliotēku, lai iegūtās atziņas iekļautu topošajā kalendārā 2011. gadam.

Lūdzu, uzrakstiet savas pārdomas nelielā stāstiņā. Varbūt tikai rindkopu, dažus, bet spilgtus teikumus, varbūt nedaudz vairāk. Atklājiet savas bibliotēkas mājīguma noslēpumu – pastāstīsiet, kas veido tās īpašo atmosfēru?

Ja esi bibliotēkas apmeklētājs, kas tevi saista visvairāk? – Ērts dīvāniņš klusā stūrītī? Glezna pie sienas? Gaisma? Daudz gaismas? Plašums? Ceriņu smarža pavasarī? Miķelīšu saldi rūgtenais aromāts rudenī? Dators, kurš vienmēr sagaida tieši tevi? Rotaļu lācis vai tīģerēns uz mīkstā paklāja? Siltums? Bibliotekāres smaids, laipnais un uzmundrinošais „Labdien!”? Draugi un domubiedri? Grāmatās uzkrātie likteņi, zināšanas, piedzīvojumi? Kāds krēsls, kas ir tik sens kā pasaule? Varbūt bibliotēkas jaunie, ērtie un labi pārskatāmie grāmatu plaukti? Bet varbūt tas ir tikai dažiem no jums zināmais bibliotēkas spoks?


Ja esi bibliotekārs, cik svarīgi tev ir veidot bibliotēku kā mājīgu un aicinošu vidi? Kā tev tas izdodas? Kam tu veltī savu enerģiju, laiku, izdomu? Vai tu tiec galā saviem spēkiem jeb tev atrodas kādi palīgi? Un kāpēc tu to visu dari?
Lūdzu uzrakstiet! Pamudiniet paši sevi vai savu kolēģi atklāt jūsu bibliotēkas mājīguma noslēpumu! Pamudiniet, lai to uzraksta kāds no bibliotēkas apmeklētājiem – tas, kurš jau vairākkārt izsaucies: „Cik te, bibliotēkā, ir jauki!”, vai tas, kuram tik labi padodas savas domas izteikt rakstu rindās!

Stāstiņus iesūtiet līdz 25.oktobrim savā e-pastā: 3td@3td.lv

 Sīkāka informācija šeit

 
Aptauja

Vai izmantojat iespēju Valmieras integrētās bibliotēkas 1. stāvā saņemt čeku ar izsniegto grāmatu sarakstu un nodošanas termiņu (var atzīmēt vairākus variantus)

Nezināju par šādu iespēju

Izmantoju, tas ir ērti

Neizmantoju, man to nevajag

Man tas nav vajadzīgs, jo izmantoju attālināto pieeju savam bibliotēkas kontam

Iespējams pamēģināšu

Balsis: 97

Kalendārs
 <          jūnijs 2018          > 
P O T C P S S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
gramatu klubs gramatu klubs banner_lv iespejukarte
 
  VALMIERAS INTEGRĒTĀ BIBLIOTĒKA
Visas autortiesības aizsargātas
2018
Pēdējās izmaiņas veiktas 28.05.2014
xwifilogo logoedbbllogo