top_lefttop_midtop_right
Ziņas

atrashanas_vieta biblioteka_makonos

Vidzemes Augstskolas bibliotēka

Adrese: Cēsu iela 4, Valmiera, LV-4200
Tālrunis: 642 07226 , fakss: 
64207229

 Vārds, uzvārds Amats  Tālrunis

e-pasts

 Inese Taurīte

 direktore  26664430

 inese.taurite@va.lv

 Anta Bukava bibliotekāre642 07226
26664430
 anta.bukava@va.lv
 Inga Grāvele galvenā bibliotekāre 642 07226
26664430
 inga.gravele@va.lv
 Evita Lantrāte galvenā bibliotekāre  26664430  evita.lantrate@va.lv
            

Valmieras bibliotēka

Adrese: Cēsu iela 4, Valmiera, LV-4200
Tālrunis:
642 22464, fakss: 642 50835, e-pasts: biblioteka.info@vcb.valmiera.lv

Vārds, uzvārds

Amats

Tālrunis

e-pasts

Administrācija

Daiga Rokpelne

bibliotēkas direktore

642 81445

29446084

daiga.rokpelne@valmiera.lv

Vita Ziediņa

direktores vietniece

642 50830

vita.ziedina@vcb.valmiera.lv

Svetlana Sprūža
reģionālā mācību centra vadītāja
642 50831
svetlana.spruza@vcb.valmiera.lv

Rasma Runde

lietvede

642 81448

rasma.runde@vcb.valmiera.lv

Kataloģizācijas un automatizācijas nodaļa

Ilona Budule

Kataloģizācijas un automatizācijas nodaļas vadītāja

642 81434

Fakss: 642 50835

ilona.budule@va.lv

Dace Lase

galvenā bibliotekāre

642 81434

dace.lase@vcb.valmiera.lv

Anita Stiere

galvenā bibliotekāre

642 81434

anita.stiere@vcb.valmiera.lv

Liene Ābele
galvenā bibliotekāre
642 81434
liene.abele@vcb.valmiera.lv
Anda Kurzemniece
galvenā bibliotekāre
642 81434
anda.kurzemniece@vcb.valmiera.lv

Lietotāju apkalpošana

Olga Kronberga
pieaugušo apkalpošanas nodaļas vadītāja
642 50838
olga.kronberga@vcb.valmiera.lv

Malva Šķēle

galvenā bibliotekāre-  EDIC Valmierā vadītāja, 
ESIP koordinatore

642 81443

malva.skele@vcb.valmiera.lv

eiropasinfo@valmiera.lv

Agita Lapsa galvenā bibliotekāre

642 81443

agita.lapsa@vcb.valmiera.lv
Lolita Gaile
galvenā bibliotekāre
642 22464
lolita.gaile@vcb.valmiera.lv
Inese Erdmane
galvenā bibliotekāre
642 22464
inese.erdmane@vcb.valmiera.lv
Agita Virsnīte
galvenā bibliotekāre
642 22464
agita.virsnite@vcb.valmiera.lv
Līga Vītola
galvenā bibliotekāre
642 22464
liga.vitola@vcb.valmiera.lv
Anita Apine
galvenā bibliotekāre
642 50838
anita.apine@vcb.valmiera.lv


Valmieras bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļa

Vārds, uzvārds

Amats

Tālrunis

e-pasts

Ilze Karsa

nodaļas vadītāja

642 22512

ilze.karsa@vcb.valmiera.lv

Lolita Dreimane

abonementa vadītāja

642 22512

lolita.dreimane@vcb.valmiera.lv

Līga Bujane

bibliotekāre

642 22512

liga.bujane@vcb.valmiera.lv

Gaida Arta Saukāne

galvenā bibliotekāre

642 22512

gaida.saukane@vcb.valmiera.lv

 
Aptauja

Vai izmantojat iespēju Valmieras integrētās bibliotēkas 1. stāvā saņemt čeku ar izsniegto grāmatu sarakstu un nodošanas termiņu (var atzīmēt vairākus variantus)

Nezināju par šādu iespēju

Izmantoju, tas ir ērti

Neizmantoju, man to nevajag

Man tas nav vajadzīgs, jo izmantoju attālināto pieeju savam bibliotēkas kontam

Iespējams pamēģināšu

Balsis: 96

Kalendārs
 <          septembris 2017          > 
P O T C P S S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
gramatu klubs gramatu klubs banner_lv iespejukarte
 
  VALMIERAS INTEGRĒTĀ BIBLIOTĒKA
Visas autortiesības aizsargātas
2017
Pēdējās izmaiņas veiktas 28.05.2014
xwifilogo logoedbbllogo