top_lefttop_midtop_right
Ziņas
1399547814070310700.jpg

Grāmatu karaliene ievēlēta

08.05.2014


Šogad saņemti  148  ļoti koši, radoši un pārdomām bagāti darbi. Iesūtīto darbu formāti kļuvuši arvien iespaidīgāki un interesantāki, veidotāju izdoma, šķiet, ir neierobežota. Vairāki darbi liecina, ka atsauksmju veidošanā iesaistījusies gan mamma,gan tētis, gan vecākie brāļi un māsas. Paldies arī skolotājiem par rosināšanu un atbalstu, par ieguldījumu darbu noformēšanā izstādei! Īpašu paldies jāsaka ilggadējiem sadarbības partneriem, pedagogiem Ilonai Ozoliņai, Evijai Puriņai, Dzintrai Indriksonei, Evijai Kiršblatei, un Ivetai Bitmanei Valmieras Pārgaujas sākumskolā, Līgai Kliesmetei  Valmieras 5. vidusskolā, paldies skolu bibliotekārēm Vinetai Olehno, Ārijai Pelsei.

Lasot un vērtējot iesniegto, jāsecina – cik dažādi esam mēs lasītāji, tik atšķirīgas ir mūsu  vēlmes un gaumes. Šogad par mīļākajām atzītas 76 nosaukumu grāmatas. Visbiežāk nominētas jau iepriekšējos gados populāras grāmatas. Skolēnu ik gadus iecienītākie grāmatu autori ir E.Blaitona, A.Lindgrēna, pēdējos gadus S.Meiere, Ž.Vilsone, no latviešu autoriem J.Zvirgdiņš, M.Rungulis, I. Brice, D. Ozoliņa u.c. Vecāko klašu darbu autori joprojām balso par „Bada spēlēm”, „Hariju Poteru”. Tomēr kopumā jāsecina, ka skolēnu iemīļotākie ir draiskie grāmatu varoņi. Arī šogad visvairāk lasītāju gribētu draudzēties ar Nikiju no R. Raselas grāmatas „Nikijas dienasgrāmata”, un, protams, gan zēni, gan meitenes par jautrāko draugu ir pārliecinoši atzinuši Gregu no Džefa Kinnija grāmatas „ Grega dienasgrāmata”. Patikušas arī grāmatas par Pepiju, Poliannu, aizraujoša ir bijusi Lolas slepenā dienasgrāmata, stāsti par diviem maziem mežonēniem un par trako klasi, un…Īpašu lasītāju atsaucību izpelnījusies arī Gangsteromīte no D.Viljama grāmatas.


Par šī gada mūsu lasītāju vismīļākajām grāmatām tiek atzītas un par karalienes un karaļa goda cienīgām tiek pasludinātas trīs grāmatas - Džefa Kinnija grāmata „ Grega dienasgrāmata”, R. Raselas grāmata „Nikijas dienasgrāmata” un D.Viljama grāmata „Gangsteromīte”.

 

Paldies visiem, kas piedalījās un palīdzēja mums to noskaidrot!  

 
Aptauja

Vai izmantojat iespēju Valmieras integrētās bibliotēkas 1. stāvā saņemt čeku ar izsniegto grāmatu sarakstu un nodošanas termiņu (var atzīmēt vairākus variantus)

Nezināju par šādu iespēju

Izmantoju, tas ir ērti

Neizmantoju, man to nevajag

Man tas nav vajadzīgs, jo izmantoju attālināto pieeju savam bibliotēkas kontam

Iespējams pamēģināšu

Balsis: 98

Kalendārs
 <          janvāris 2021          > 
P O T C P S S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
gramatu klubs gramatu klubs banner_lv iespejukarte
 
  VALMIERAS INTEGRĒTĀ BIBLIOTĒKA
Visas autortiesības aizsargātas
2021
Pēdējās izmaiņas veiktas 28.05.2014
xwifilogo logoedbbllogo