top_lefttop_midtop_right
Ziņas
1299494338085649900.gif

Iespēju karte

15.03.2011

KAS IR IESPĒJU KARTE?
Iespēju karte www.iespejukarte.lv ir interneta vietne, kurā apkopota informācija par Latvijas pašvaldībās, valsts institūcijās un nevalstiskajās organizācijās pieejamajiem pastāvīgajiem pakalpojumiem un iespējām, kā arī vienreizējiem pasākumiem. Iespēju kartē var iegūt un sniegt citiem ziņas par pirmās nepieciešamības lietām – pajumti, pārtiku, apģērbu, pabalstiem, sociālo un veselības aprūpi, par emocionālo un krīžu atbalstu, par iekļaušanos sabiedrībā, kā arī par izglītošanās un apmācības iespējām.

Aicinām arī jūs piedalīties, ievietojot informāciju par piedāvājamiem pakalpojumiem un pasākumiem vai aicinot to darīt jums zināmos, bet šajā kartē vēl neiekļautos pakalpojumu sniedzējus! Informāciju tajā var ievadīt ikviens reģistrētais lietotājs, tomēr visapjomīgāko informācijas daudzumu Iespēju kartē ievada pašvaldību sociālie darbinieki un NVO pārstāvji. Kā uzsākt darbu Iespēju kartē skatīt šeit.

KĀ MEKLĒT INFORMĀCIJU IESPĒJU KARTĒ?

Klikšķini uz Meklēšana, ieraksti savu dzīvesvietu un uzzini, kādu palīdzību Tu vari saņemt. Piedāvājums ir šāds: pirmās nepieciešamības lietas, emocionālais un krīzes atbalsts, integrācijas sabiedrībā, izglītošanās iespējas, mazā biznesa atbalsta pasākumi, darbs un brīvprātīgais darbs un sociālie pakalpojumi.

KĀ IEVADĪT INFORMĀCIJU IESPĒJU KARTĒ?
Lai sekmīgi ievadītu datus, ir izstrādāta Lietotāja rokasgrāmata, kas atrodama www.iespejukarte.lv un arī Eiropas Savienības Mājas interneta vietnē www.esmaja.lv. Jautājumu un tehnisku neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar Iespēju kartes projekta vadītāju, Latvijas Bērnu foruma brīvprātīgo koordinatori Daci Paegli pa e-pastu dace@bernuforums.lv vai tālruni 29128649

Iespēju karti atbalsta Labklājības ministrija un Izglītības un Zinātnes ministrija, kā arī Ārlietu ministrija, EP informācijas birojs un EK pārstāvniecība Latvijā EK un Latvijas valdības noslēgtās Vadības partnerības ietvaros.

 
Aptauja

Vai izmantojat iespēju Valmieras integrētās bibliotēkas 1. stāvā saņemt čeku ar izsniegto grāmatu sarakstu un nodošanas termiņu (var atzīmēt vairākus variantus)

Nezināju par šādu iespēju

Izmantoju, tas ir ērti

Neizmantoju, man to nevajag

Man tas nav vajadzīgs, jo izmantoju attālināto pieeju savam bibliotēkas kontam

Iespējams pamēģināšu

Balsis: 98

Kalendārs
 <          maijs 2019          > 
P O T C P S S
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
gramatu klubs gramatu klubs banner_lv iespejukarte
 
  VALMIERAS INTEGRĒTĀ BIBLIOTĒKA
Visas autortiesības aizsargātas
2019
Pēdējās izmaiņas veiktas 28.05.2014
xwifilogo logoedbbllogo