top_lefttop_midtop_right
Ziņas

Vienoti mobilo lādētāji

28.03.2011

Lai saudzētu vidi un radītu ērtības patērētājiem, Eiropas Savienībā notiek pāreja uz vienotu mobilo telefonu lādētāju standartu, kas domāts visiem jaunākajiem mobilo telefonu modeļiem, kam ir datu pārraides iespējas, kā arī viedtālruņiem.
Latvijā jau šobrīd daudziem jaunajiem viedtelefoniem šādas vienotās uzlādes iespēja jau pieejama. Pagājušā gada beigās tika publicēti jaunie tehniskie standarti mobilajiem tālruņiem ar datu pārraides iespējām, un nesen tika izlaisti jaunie mobilo tālruņu lādētāji. Eiropas Komisijas priekšsēdētāja vietnieks Antonio Tajāni pauž gandarījumu par šo faktu: "Tās patiešām ir labas ziņas Eiropas patērētājiem. Tagad tikai atliek sagaidīt jaunos lādētājus un savietojamus mobilos tālruņus veikalu plauktos. Aicinu ražotājus paātrināt šo ierīču ienākšanu tirgū, lai iedzīvotāji visā ES varētu izbaudīt jaunā lādētāja priekšrocības."

Jāpiebilst, ka jaunos lādētājus šā gada laikā ieviest Eiropas tirgū vienojušies 14 ražotāji. Saprašanās memorandu, kura mērķis ir ieviest jauno lādētāju, parakstījuši tādi Eiropā pieejamu mobilo telefonu ražotāji kā "Apple", "Emblaze Mobile", "Huawei Technologies", "LGE", "Motorola Mobility", "NEC", "Nokia", "Qualcomm", "Research in Motion", "Samsung", "Sony Ericsson", "TCT Mobile" ("Alcatel"), "Texas Instruments" un "Amtel".

Vairāk lasīt

 
Aptauja

Vai izmantojat iespēju Valmieras integrētās bibliotēkas 1. stāvā saņemt čeku ar izsniegto grāmatu sarakstu un nodošanas termiņu (var atzīmēt vairākus variantus)

Nezināju par šādu iespēju

Izmantoju, tas ir ērti

Neizmantoju, man to nevajag

Man tas nav vajadzīgs, jo izmantoju attālināto pieeju savam bibliotēkas kontam

Iespējams pamēģināšu

Balsis: 98

Kalendārs
 <          maijs 2019          > 
P O T C P S S
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
gramatu klubs gramatu klubs banner_lv iespejukarte
 
  VALMIERAS INTEGRĒTĀ BIBLIOTĒKA
Visas autortiesības aizsargātas
2019
Pēdējās izmaiņas veiktas 28.05.2014
xwifilogo logoedbbllogo