top_lefttop_midtop_right
Ziņas
1316592730007435800.jpg

Vortāls www.esmaja.lv atklāj jaunu sadaļu jaunatnei un ģimenei

20.09.2011

 Vortāls www.esmaja.lv  atklāj jaunu sadaļu „Jaunatne un Ģimene”, kur interesantu, noderīgu un izklaidējošu informāciju par aktuāliem jautājumiem Eiropas Savienībā varēs iegūt ikviens interesents, īpaši jaunieši un bērnu vecāki.

„Ikdienā saistībā ar Eiropu mēs dzirdam dažādas aktualitātes - par Eiro zonas krīzi, kārtējo lauksaimniecības standartu vai kvotu ieviešanu vai kopējo enerģētikas politiku. Bet Eiropa ir arī tavs ceļojums nākamvasar, lai iepazītu citas tautas un kultūru. Tā ir tavu bērnu iespēja studēt, izbaudot pasauli. Tā ir tava nākamās piektdienas draugu ballīte ar kopīgi izceptu labāko itāļu picu. Tava nākamā atminētā krustvārdu mīkla, no kuras tu uzzināsi daudz jauna par pasauli. To visu meklējiet jaunajā www.esmaja.lv  sadaļā!”, aicina vortāla redaktors Ansis Bogustovs.


Jauniešu stūrī būs pieejama noderīga informācija par izglītību Eiropas Savienībā, prakses iespējām un brīvprātīgo darbu. Savukārt mazie lasītāji var uzkavēties sadaļā Bērnistaba, kur varēs atrast Eiropas valstu pasakas, multiplikācijas filmas, informāciju par ES mājas organizētajiem pasākumiem bērniem, bet vecāki - iegūt noderīgu informāciju par rotaļlietu drošumu. Sadaļā Virtuve būs iespējams uzzināt par Eiropas valstu tradicionālajiem ēdieniem un arī, izmantojot piedāvātās receptes, tos izmēģināt. Tāpat varēs saņemt vērtīgu informāciju par pārtikas drošību, E-vielām un iepakojumu. Aicinām pakavēties arī Viesistabā – uzspēlēt kādu no spēlēm, pirms došanās uz kādu no ES dalībvalstīm iegūt noderīgu informāciju par šo valsti un cilvēkiem. Savukārt autobraucēji un velomīļi var uzkavēties sadaļā Garāža un uzzināt par eko un drošu braukšanu, kā arī citus aktuālus jautājumus .

Jaunatne un Ģimene

 
Aptauja

Vai izmantojat iespēju Valmieras integrētās bibliotēkas 1. stāvā saņemt čeku ar izsniegto grāmatu sarakstu un nodošanas termiņu (var atzīmēt vairākus variantus)

Nezināju par šādu iespēju

Izmantoju, tas ir ērti

Neizmantoju, man to nevajag

Man tas nav vajadzīgs, jo izmantoju attālināto pieeju savam bibliotēkas kontam

Iespējams pamēģināšu

Balsis: 98

Kalendārs
 <          maijs 2019          > 
P O T C P S S
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
gramatu klubs gramatu klubs banner_lv iespejukarte
 
  VALMIERAS INTEGRĒTĀ BIBLIOTĒKA
Visas autortiesības aizsargātas
2019
Pēdējās izmaiņas veiktas 28.05.2014
xwifilogo logoedbbllogo