top_lefttop_midtop_right
Ziņas
1375174540038483500.jpg

Valsts kanceleja aicina: „Seko mums un uzzini, ko Eiropas Sociālais fonds devis tev

25.07.2013

Šogad noslēgumam tuvojas 2007. - 2013. gada Eiropas Savienības (ES) struktūrfondu plānošanas periods. Šajā laikā, izmantojot Eiropas Sociālā fonda (ESF) finansējumu, ir paveiktas daudzas nozīmīgas lietas, notikušas izmaiņas, kas uzlabo un atvieglo cilvēku dzīvi. Lai par tām uzzinātu pēc iespējas vairāk cilvēku, Valsts kanceleja sadarbosies ar projektu īstenotājiem, meklējot un izceļot praktiskos projektu sasniegumus. Plānota komunikācija sociālajos tīklos, sadarbība ar plašsaziņas līdzekļiem, tiks sūtīti tiešie e-pasti mērķauditorijām, rīkoti publiski pasākumi un citas aktivitātes.

Sabiedrības integrācijas fonds un Valsts kanceleja šajā ES struktūrfondu plānošanas periodā uzrauga 276 Eiropas Sociālā fonda finansētu projektu ieviešanu. To starpā ir projekti, kas stiprina nevalstisko organizāciju spējas piedalīties valsts un pašvaldību lēmumu pieņemšanā, projekti, kuru laikā radīti jauni pakalpojumi iedzīvotājiem, uzlabota pašvaldību sniegto pakalpojumu kvalitāte, tiek strādāts pie administratīvo šķēršļu mazināšanas uzņēmējdarbībā un citās jomās, tiek veicināta sadarbība starp darba devējiem un darba ņēmējiem.

Vairums no šiem projektiem jau ir noslēgušies, tomēr vairāki nozīmīgi projekti vēl turpināsies arī 2014. un 2015.gadā. Piemēram, Valsts kancelejas īstenotais projekts „Administratīvā sloga samazināšana un administratīvo procedūru vienkāršošana”, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas īstenotais projekts „Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveidošana”, Latvijas Darba devēju konfederācijas un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības administratīvās kapacitātes stiprināšanas projekti. Šajos projektos vēl notiek nozīmīgas aktivitātes. Par to norisi un nozīmi arī tiks stāstīts tuvāko mēnešu laikā.

 „Vēlamies pastāstīt par praktiskajiem ieguvumiem, kas panākti īstenojot ESF projektus. Salīdzināsim situāciju kāda bija pirms projektiem un kādas izmaiņas izdevās panākt, īstenojot projektus.” stāsta Valsts kancelejas Eiropas Savienības struktūrfondu departamenta vadītāja Solvita Gulbe. „Vai zinājāt, ka ar ESF atbalstu izdevies izveidot vietu, kur palīdzību var gūt cilvēki ar autiskā spektra traucējumiem un viņu radinieki, ka ir izveidotas atbalsta programmas onkoloģisko slimību pacientiem? Vairāku pašvaldību iedzīvotājiem vairs nav jāstaigā pa neskaitāmām iestādēm, jo novados ir izveidotas vienas pieturas aģentūras, kurās var saņemt visus pašvaldību pakalpojumus. Pateicoties citam ESF projektam, ir atvieglota dzīve uzņēmējiem – samazināts vides statistikas atskaišu skaits, atvieglota to iesniegšana, vienkāršota reģistrācija PVN nodokļu maksātāju reģistrā. Piemēru ir daudz, un tie skar ļoti dažādas jomas. Par tiem vēlamies pastāstīt pēc iespējas plašāk, tā, lai neviens nevarētu teikt, ka ESF projekti Latvijas cilvēkiem neko nav devuši.”

 Lai varētu sazināties ar cilvēkiem pēc iespējas nepastarpināti, liela uzmanība komunikācijā tiks veltīta saziņai sociālajos tīklos, citviet internetā, izmantojot tiešos e-pastus un sadarbības partneru elektroniskos laikrakstus. Aicinām ikvienu sekot profiliem sociālajos tīklos Twitter un draugiem.lv: www.twitter.com/vk_esfprojekti, www.draugiem.lv/vk_esfprojekti. Te publicētās ziņas var lasīt arī cilvēki, kas nav reģistrējušies kā šo sociālo tīklu lietotāji. Informācija tiks apkopota arī Valsts kancelejas tīmekļa vietnē http://www.mk.gov.lv/lv/esstrukturfondi/sasniegumi/

Vairāk lasīt šeit

 
Aptauja

Vai izmantojat iespēju Valmieras integrētās bibliotēkas 1. stāvā saņemt čeku ar izsniegto grāmatu sarakstu un nodošanas termiņu (var atzīmēt vairākus variantus)

Nezināju par šādu iespēju

Izmantoju, tas ir ērti

Neizmantoju, man to nevajag

Man tas nav vajadzīgs, jo izmantoju attālināto pieeju savam bibliotēkas kontam

Iespējams pamēģināšu

Balsis: 98

Kalendārs
 <          maijs 2019          > 
P O T C P S S
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
gramatu klubs gramatu klubs banner_lv iespejukarte
 
  VALMIERAS INTEGRĒTĀ BIBLIOTĒKA
Visas autortiesības aizsargātas
2019
Pēdējās izmaiņas veiktas 28.05.2014
xwifilogo logoedbbllogo