top_lefttop_midtop_right
Ziņas
1381497123056695300.jpg

Sveic foto stāstu akcijas „ESF – tev” uzvarētājus

11.10.2013

9.oktobrī noslēdzās Valsts kancelejas Eiropas Savienības struktūrfondu departamenta rīkotā foto stāstu akcija „ESF – tev” un noskaidroti pieci tās uzvarētāji. Kopumā foto stāstu akcijai tika iesniegts 21 iedvesmojošs piemērs par to, kādu ieguldījumu Eiropas Sociālā fonda projekti snieguši Latvijas iedzīvotājiem.

Visus akcijai iesniegtos foto stāstus var aplūkot šajā galerijā: http://www.draugiem.lv/vk_esfprojekti/gallery/?aid=48981961
Valsts kancelejas Eiropas Savienības struktūrfondu departamenta vadītāja Solvita Gulbe: „Pateicamies visiem foto stāstu iesniedzējiem. Lai arī šī ir tikai neliela daļa no visiem īstenotajiem projektiem, tie lieliski parāda atbalstīto projektu daudzveidību – brīvprātīgo darbs, interešu aizstāvība Eiropas Ekonomisko un sociālo lietu komitejā, sabiedrisko vides inspektoru apmācības, darba devēju un darba ņēmēju sadarbība, inovatīvas uzņēmējdarbības domāšanas attīstība u.t.t. Ir svarīgi, lai par šiem sasniegumiem uzzinātu pēc iespējas vairāk cilvēku. Tieši tāpēc mēs turpināsim iesākto, stāstot par šo un citu projektu rezultātiem.”
 
Foto stāstu akcijā visvairāk balsojumus saņēma Latvijas Samariešu apvienības projektu vadītājas Ilzes Vācietes iesniegtais foto stāsts par  2012. gadā īstenoto projektu, pateicoties kuram Latvijas Samariešu apvienības biedri guva zināšanas un iemaņas izpratnē par iespējām iesaistīties valsts un pašvaldību darbībā, uzlaboja  datorprasmes, kā arī tika pilnveidota organizācijas mājas lapa www.samariesi.lv. Par šo stāstu ir nobalsots 66 reizes.
 
Biedrības "Cerību spārni" projektu vadītājas Rudītes Priedes iesūtītais foto stāsts par projekta laikā izstrādāto alternatīvā sociālā pakalpojuma  "Cerību sēta" attīstības plānu  saņēmis 40 balsojumus. Attīstības plāns ir pieejams biedrības "Cerību spārni" mājas lapā http://www.ceribusparni.lv
 
Savukārt biedrības "Brīvprātīgais.lv" valdes locekles Ilzes Grīntāles iesūtītais foto stāsts par  brīvprātīgo darba pieredzes apmaiņas platformas veidošanu Latvijas reģionos kopumā saņēma 17 balsojumus.
 
Haralda Novada ievietotais foto stāsts par Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības izdoto izdevumu  „LBAS vēstis” saņēmis 16 balsis. Izdevumā ir apkopota aktuālā informācija par LBAS aktivitātēm visā Latvijā, iniciatīvām, nostāju dažādos politikas jautājumos un sasniegumiem. Ikviens darbinieks šo izdevumu var lasīt elektroniski http://www.lbas.lv/resources/lbas_vestis
 
Arī piektais foto stāsts ir saistīts ar Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības īstenoto projektu. Šī projekta vadītājas Lienes Lieknas foto stāsts par projekta laikā īstenoto informatīvo reklāmas kampaņu "Nebaidies no šefa! Arodbiedrība tevi aizstāvēs!" saņēma 14 balsojumus.
 
Foto stāstu akcijas uzvarētāji tika noteikti balstoties uz portāla draugiem.lv lietotāju balsojumu.
Uzvarētāji katrs balvā iegūst divas biļetes „Līvu Akvaparka” dienas apmeklējumam. Lai pateiktos par līdzdalību akcijā, pārējie dalībnieki saņems nelielas piemiņas balviņas ar ESF simboliku.
 
 
Uzziņai
Informatīvie pasākumi „Valsts kancelejas īstenoto Eiropas Sociālā fonda aktivitāšu publicitātes nodrošināšana” tiek finansēti no Eiropas Sociālā fonda, Eiropas Reģionālās attīstības fonda un Kohēzijas fonda tehniskās palīdzības projekta Nr. VSID/TP/CFLA/11/06/006 „Tehniskā palīdzība Valsts kancelejas darbības nodrošināšanai”. Pasākumi ilgs 20 mēnešus, kuru laikā notiek saziņa sociālajos tīklos, tiek veidota sadarbība ar plašsaziņas līdzekļiem, tiek sūtīti tiešie e-pasti mērķauditorijām, rīkoti publiski pasākumi un citas aktivitātes.
 
Solvita Gulbe
Valsts kancelejas Eiropas Savienības struktūrfondu departamenta vadītāja
 
Informācija par komunikācijas pasākumiem:
Baiba Jakovļeva, Valsts kancelejas Eiropas Savienības struktūrfondu departamenta konsultante-tehniskās palīdzības projekta vadītāja
tālr.: 67082914; e-pasts: Baiba.Jakovleva@mk.gov.lv
 
Seko mums:
www.twitter.com/VK_ESFprojekti
www.draugiem.lv/VK_ESFprojekti
http://www.mk.gov.lv/lv/esstrukturfondi

 
Aptauja

Vai izmantojat iespēju Valmieras integrētās bibliotēkas 1. stāvā saņemt čeku ar izsniegto grāmatu sarakstu un nodošanas termiņu (var atzīmēt vairākus variantus)

Nezināju par šādu iespēju

Izmantoju, tas ir ērti

Neizmantoju, man to nevajag

Man tas nav vajadzīgs, jo izmantoju attālināto pieeju savam bibliotēkas kontam

Iespējams pamēģināšu

Balsis: 98

Kalendārs
 <          maijs 2019          > 
P O T C P S S
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
gramatu klubs gramatu klubs banner_lv iespejukarte
 
  VALMIERAS INTEGRĒTĀ BIBLIOTĒKA
Visas autortiesības aizsargātas
2019
Pēdējās izmaiņas veiktas 28.05.2014
xwifilogo logoedbbllogo