top_lefttop_midtop_right
Ziņas
1223900746061854200.jpg

15. oktobrī Jēkabpilī un 17. oktobrī Cēsīs notiks Zemgales un Vidzemes reģionu mazo un vidējo uzņēmēju semināri - pētnieciskas diskusijas „Eiropa Latvijā” par Eiropas Savienības struktūrfondu apguves pieredzi un turpmākajām iespējām

13.10.2008

 

 

2008. gada 15. oktobrī Jēkabpilī un 17. oktobrī Cēsīs notiks Zemgales un Vidzemes reģionu mazo un vidējo uzņēmēju semināri - pētnieciskas diskusijas „Eiropa Latvijā” par Eiropas Savienības struktūrfondu apguves pieredzi un turpmākajām iespējām

Izvērtējot ES struktūrfondu apguves efektivitāti, līdz šim uzmanība bijusi pievērsta galvenokārt apgūtā finansējuma un šajā procesā iesaistīto institūciju darbības rezultātiem. Šo diskusiju uzdevums būs izvērtēt mazo un vidējo uzņēmēju kā ES struktūrfondu līdzekļu apguvēju pieredzi un uzklausīt viņu ieteikumus ES struktūrfondu apgūšanas veicināšanai.

Diskusiju organizētāji vēlas vienkopus aicināt gan tos uzņēmējus un zemniekus, kuri ir sekmīgi izmantojuši un izmanto ES sniegtās iespējās, gan tos, kuriem dažādu iemeslu dēļ tas nav izdevies. Tāpēc diskusijās ir aicināts piedalīties ikviens Zemgales un Vidzemes reģionu mazais, vidējais vai individuālais uzņēmējs un zemnieks, kurš ir izmantojis ES struktūrfondu līdzekļus uzņēmējdarbības uzsākšanai, paplašināšanai vai atbalstam, vai vēl tikai domā par šādu iespēju. Dalība diskusijās ir bez maksas.

Diskusiju laikā neformālā gaisotnē to dalībnieki apspriedīs mazo un vidējo uzņēmēju prakses ES struktūrfondu apguvē, sākot no projekta pieteikuma sagatavošanas līdz rezultātu izvērtēšanai, galvenos šķēršļus ES struktūrfondu līdzekļu izmantošanā, problēmu risināšanas stratēģijas, pozitīvās pieredzes gadījumus, kā arī nākotnes ieceres par turpmāko ES ietekmi uz dalībnieku profesionālo darbību un ikdienas dzīvi kopumā.

Pasākuma turpinājumā Zemgales un Vidzemes plānošanas reģionu ES struktūrfondu informācijas centra pārstāvji iepazīstinās dalībniekus ar ES struktūrfondu apguves iespējām 2007. – 2013. gada plānošanas periodam, kā arī atbildēs uz dalībnieku jautājumiem. Diskusiju noslēgumā tiks apkopoti dalībnieku ieteikumi ES struktūrfondu apguves sekmēšanai un izvirzīti jautājumi nākamā posma diskusijām, kurās piedalīsies reģionālā līmeņa varas pārstāvji, lēmumu pieņēmēji, ES grantu shēmu apsaimniekotāji, pētnieki un reģionālā līmeņa plašsaziņas līdzekļu pārstāvji.

Oktobra beigās un novembrī šādas diskusijas notiks arī Latgales un Kurzemes reģionos. Latvijas mazo un vidējo uzņēmēju diskusijas tiek organizētas Baltic Institute of Social Sciences īstenotā projekta „Iedzīvotāju reģionālo tīklu veidošana zināšanu izplatībai un atvērtam dialogam” ietvaros.

Informāciju sagatavoja:
Evija Kļave,
Nodibinājuma „Baltic Institute of Social Sciences” projektu direktore -pētniece
Tālr.: 67217553; e-pasts: evija.klave@biss.soc.lv
www.biss.soc.lv

Semināra darba kārtību skatīt šeit!

 
Aptauja

Vai izmantojat iespēju Valmieras integrētās bibliotēkas 1. stāvā saņemt čeku ar izsniegto grāmatu sarakstu un nodošanas termiņu (var atzīmēt vairākus variantus)

Nezināju par šādu iespēju

Izmantoju, tas ir ērti

Neizmantoju, man to nevajag

Man tas nav vajadzīgs, jo izmantoju attālināto pieeju savam bibliotēkas kontam

Iespējams pamēģināšu

Balsis: 98

Kalendārs
 <          maijs 2019          > 
P O T C P S S
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
gramatu klubs gramatu klubs banner_lv iespejukarte
 
  VALMIERAS INTEGRĒTĀ BIBLIOTĒKA
Visas autortiesības aizsargātas
2019
Pēdējās izmaiņas veiktas 28.05.2014
xwifilogo logoedbbllogo