top_lefttop_midtop_right
Ziņas

 Jaunieguvumi 2013. gadā

Janvāris/februārisMarts 
  Aprīlis
 Maijs Jūnijs
  Jūlijs/ augusts

Septembris Oktobris   


 Jaunieguvumi 2012. gadā

Janvāris   Februāris   Marts  Aprīlis   Maijs   Jūnijs/jūlijs     

Augusts/septembris  Oktobris    Novembris    Decembris 

Bērnu apkalpošanas nodaļas jaunieguvumu saraksts


IESAKĀM IZLASĪT! 


275079lAutors: Šahs, Nīls

Nosaukums: 10 soļi stresa mazināšanai

 

Grāmata piedāvā desmit soļu plānu ar praktiskiem risinājumiem, kā mazināt spriedzi un atgūt kontroli pār savu dzīvi.

 

 

 Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

 049Autors: Šarma, Robins

Nosaukums: Izzini savu likteni kopā ar mūku, kurš pārdeva savu Ferrari

 

Robins S. Šarma, Ziemeļamerikā godāts līdermākslas eksperts, grāmatas «Mūks, kurš pārdeva savu Ferrari» un tās turpinājumu autors, grāmatā palīdz rast daudz patiesu atziņu un gūt plašu ieskatu par to, kā darbojas pasaule un ka mēs tajā varam gūt panākumus. Atliek vien ielūkoties sevī un atcerēties to, ko mēs savos sirds dziļumos jau zinām. Katrā no mums snauž gudrības, spēka un mīlestības dārgumu krātuve, gaidīdama, ka to atmodinās.

 

  Bibliotēkā pieejamie eksemplāri 

300x0_coverAutors: Rors, Ričards

Nosaukums: Kailā tagadne : lūkojoties pasaulē mistiķa acīm

 

"Kailā tagadne" ir pārsteigumu pilna grāmata. Autors nevairās uzdot tiešus un būtiskus jautājumus, palīdzot no jauna atklāt Kristus vēsts saturu - aicinājumu mainīties un mūsu neizsmeļamās spējas konsekventi izlocīties no pārmaiņām, izmantojot visdažādākos paņēmienus. Šī grāmata ir viens no izcilākajiem franciskāņu mūka Ričarda Rora darbiem.

 

   Bibliotēkā pieejamie eksemplāri
275057lAutors: Čangs, Hadžūns

Nosaukums: 23 lietas, ko mums nestāsta par kapitālismu

 

"Starptautisks bestsellers par pasaules ekonomikas aizkulisēm"

 

 Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

 

      
9789934034312Autors: Deda, Debra Linna

Nosaukums: Dzīve bez indīgām vielām

 

Šajā grāmatā uzzināsiet: kā indīgas vielas, ko satur dažādi izstrādājumi, ietekmē veselību, kā atbrīvot māju un savu organismu no šīm vielām, kā ietaupīt nauu un saglabāt veselību, lietojot mazāk kaitīgus sadzīves ķīmijas līdzekļus.

 

  Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

 
9789984437712Autors: Erovsmita, Klēra

Nosaukums: Ko darīt, ja kaķis...


Ko darīt, ja kaķis... : plēšas ar citiem kaķiem... nokārtojas nevietā... skrāpē mēbeles... ķer putnus... uzvedas nevaldāmi... utt. ? : ekspertu atbildes uz kaķu saimnieku jautājumiem Grāmatā: kaķu uzvedības specifika un padomi.

 

  Bibliotēkā pieejamie eksemplāri
5360515_ORIGINAL_1378884553.jpgAutors: Slavenskis, Kenets

Nosaukums: Dž. D. Selindžers. Dzīve

 

Džeroms Deivids Selindžers, viens no slavenākajiem un noslēpumainākajiem amerikāņu rakstniekiem, nepiekāpīgi izvairījās no pielūdzējiem un žurnālistiem, strikti sargājot savu privāto, gan radošo pasauli. Tas savukārt veidoja auglīgu augsni dažādiem sagrozījumiem par viņu - un arī viņa darbiem.

 

   Bibliotēkā pieejamie eksemplāri
274595lAutors: Rancāne, Anna

Nosaukums: Divpadsmit Latgales loki kopā ar Annu Rancāni

 

"Uzskatiet tos par Latgales stāstiem, kuri papildina piedzīvojumu aprakstu, piedzīvojumu, uz kādu es parasti aicinu tūristus, - skatīties, izjust, baudīt šo vasaras dienu, kas vairāk nekad neatkārtosies, izjust to reizēm necilo, reizēm izaicinoši krāšņo, nedaudz svešatnīgo, bet vienlaikus tik ļoti latvisko Latgales skaistumu. Taču - kas ir akmeņi bez cilvēkiem, takas bez gājējiem, puķes bez mīlestības? Pats svarīgākais šajos Latgales lokos ir tajos sastaptie cilvēki un viņu likteņu pieraksti.".

 

  Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

 Skujins_Nauksenos_originalAutors: Hānbergs, Ēriks

Nosaukums: Skujiņš Naukšēnos

 

Ērika Hānberga rakstīta grāmata par Visvaldi Skujiņu, kuram pateicoties Naukšēnos pārmaiņu laikā īpašumi netika izsaimniekoti un tādēļ vēl aizvien ir saglabājusies ražošana un saimnieciskā darbība. Kolhozs „Naukšēni” un tā vadītājs Visvaldis Skujiņš ir izveidojis labus priekšnoteikumus, lai Naukšēnos varētu turpināt augt un attīstīties.

 

 Bibliotēkā pieejamie eksemplāri  

5334958_ORIGINAL_1377498889.jpgAutors: Ikstena, Nora

Nosaukums: Dievmātes draudzene

 

Šī ir rakstnieces N. Ikstenas Gruzijas pieredzes grāmata. Vairāku gadu laikā šajā senajā ticības, kultūras un dabas svētītajā un varu plosītajā zemē sastaptie ļaudis un piedzīvotie notikumi kļuvuši par pamatu rakstnieces stāstiem. Tos vieno ārpusnieces skats, kas tomēr vēlas kļūt par savējo.
       

 

  Bibliotēkā pieejamie eksemplāri
trisAutors: Rūmnieks, Valdis

Nosaukums: Trīs zvaigznes


Aicinājums atdzīvināt Latvijas vēsturi, lai tā kļūtu tuvāka un saprotamāka jaunajai paaudzei, ir dzirdēts bieži, un tam mērķtiecīgi un neatlaidīgi seko autoru tandēms Valdis Rūmnieks un Andrejs Migla. Līdz šim izdoti viņu vēsturiskie romāni "Kuršu vikingi", "Sveiks , jautrais Rodžer!" un "Viestura zobens" , kā arī biogrāfiskais romāns "Čaks". Autoru jaunākais darbs "Trīs zvaigznes" stāsta par ģeniālo latviešu tēlnieku, Brīvības pieminekļa un Rīgas Brāļu kapu, kā arī daudzu citu izcilu tēlniecības darbu autoru Kārli Zāli (1888-1942).

  Bibliotēkā pieejamie eksemplāri      
2bf085376cb4a14e187e0904b0c0a8cbAutors: Аксенов, Василий Павлович

Nosaukums: Московская сага

 

Страшные годы в истории Советского государства, с начала двадцатых до начала пятидесятых, захватив борьбу с троцкизмом и коллективизацию, лагеря и войну с фашизмом, а также послевоенные репрессии, - достоверно и пронизывающе воплотил Василий Аксенов в трилогии «Московская сага».
Вместе со страной три поколения российских интеллигентов семьи Градовых проходят все круги этого ада сталинской эпохи.

 

 Bibliotēkā pieejamie eksemplāri       
21307Autors: Браун, Дэн

Nosaukums: Инферно

 

Оказавшись в самом загадочном городе Италии – Флоренции, профессор Лэнгдон, специалист по кодам, символам и истории искусства, неожиданно попадает в водоворот событий, которые способны привести к гибели все человечество. И помешать этому может только разгадка тайны, некогда зашифрованной Данте в строках бессмертной эпической поэмы.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

 BCN_1369843218Autors: Санаев, Павел

Nosaukums: Хроники раздолбая. Похороните меня за плинтусом

Перед вами — продолжение культовой повести Павла Санаева «Похороните меня за плинтусом». Герой «Плинтуса» вырос, ему девятнадцать лет, и все называют его Раздолбаем.
Раздираемый противоречивыми желаниями и стремлениями, то подверженный влиянию других, то отстаивающий свои убеждения, Раздолбай будет узнавать жизнь методом проб и ошибок. Проститутки и секс, свобода, безнаказанность и бунт — с одной стороны; одна-единственная любимая девушка, образованные друзья и вера в Бога — с другой.
Наверное, самое притягательное в новом романе Павла Санаева — предельная искренность главного героя. Он поделится с нами теми мыслями и чувствами, в которых мы боимся сами себе признаться.

 

Bibliotēkā pieejamie eksemplāri

 
Aptauja

Vai izmantojat iespēju Valmieras integrētās bibliotēkas 1. stāvā saņemt čeku ar izsniegto grāmatu sarakstu un nodošanas termiņu (var atzīmēt vairākus variantus)

Nezināju par šādu iespēju

Izmantoju, tas ir ērti

Neizmantoju, man to nevajag

Man tas nav vajadzīgs, jo izmantoju attālināto pieeju savam bibliotēkas kontam

Iespējams pamēģināšu

Balsis: 98

Kalendārs
 <          oktobris 2020          > 
P O T C P S S
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
gramatu klubs gramatu klubs banner_lv iespejukarte
 
  VALMIERAS INTEGRĒTĀ BIBLIOTĒKA
Visas autortiesības aizsargātas
2020
Pēdējās izmaiņas veiktas 28.05.2014
xwifilogo logoedbbllogo